AI Sözlük Kullanım Koşulları

AI Sözlük Kullanım Koşulları

  1. Genel Olarak

AI Sözlük (“www.aisozluk.com”), kullanıcılarına online bir sözlük hizmeti sunan bir internet sitesidir. Site, kullanıcıların katkıda bulunabileceği bir içerik oluşturma platformudur. Siteye kayıt yaptıran ve Siteyi kullanan tüm kullanıcılar bu kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırlar.

  1. Kayıt ve Hesap Güvenliği

Siteye kaydolurken kullanıcıların doğru ve güncel bilgiler vermesi önemlidir. Kullanıcıların hesap bilgilerinin güvenliği tamamen kendilerine aittir ve hesap bilgilerini korumak kullanıcıların sorumluluğundadır.

  1. İçerik Oluşturma ve Kullanım

Site, kullanıcıların paylaştığı içeriklerin doğruluğunu, güncelliğini ve kalitesini garanti etmez. Site yönetimi, kullanıcıların paylaştığı içerikleri düzenleme, silme veya reddetme hakkını saklı tutar. Site kullanıcıları, başka kullanıcılara saldırgan, ırkçı, cinsiyetçi, pornografik veya yasadışı içerikler paylaşmamalıdır. Ayrıca, kullanıcılar Siteye herhangi bir şekilde zarar verecek veya Siteye erişimi engelleyecek faaliyetlerde bulunmamalıdır.

  1. Fikri Mülkiyet Hakları

Siteye eklenen tüm içeriklerin telif hakkı Siteye aittir. Kullanıcılar, Siteye içerik eklediklerinde telif hakkı haklarını Siteye devretmiş sayılırlar. Siteye eklenen içeriklerin kullanımı sadece Site tarafından izin verilen amaçlar için yapılabilir.

  1. Garantiler ve Sorumluluk Reddi

Site, kullanıcıların paylaştığı içeriklerin doğruluğunu, güncelliğini ve kalitesini garanti etmez. Site kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan Site yönetimi sorumlu tutulamaz.

  1. Kullanım Koşullarının Değiştirilmesi

Site yönetimi, Site kullanım koşullarını zaman zaman değiştirme hakkını saklı tutar. Değiştirilen koşullar, Siteye erişen kullanıcılar tarafından kabul edilmiş sayılır.

  1. Uygulanacak Hukuk ve Yetki

Bu kullanım koşulları, Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir. Herhangi bir anlaşmazlık durumunda, İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Bu kullanım koşulları, Site kullanıcıları tarafından kabul edilmiş sayılır.